• kościół św. Stanisława Biskupa w Subkowach
  kościół św. Stanisława Biskupa w Subkowach
 • ...
  ...
 • .
  .
 • /
  /

Nordic Walking - Mini pielgrzymka 7 lipca - wspomnienie NMP z Góry Karmel

 Dnia 16 lipca przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel, które w sposób uroczysty obchodzone jest przez oo. Karmelitów w Gorzędzieju. W ramach naszego dekanatu, aby duchowo i owocnie przeżyć dzień poświęcony Matce Bożej z Góry Karmel, w Gorzędzieju w poszczególne dni tygodnia odbywać się będzie specjalna nowenna. Dla naszej parafii przewidziano piątek 7 lipca. Uroczysta Msza św. w intencji naszej parafii w Gorzędzieju – o godz. 18:00 a przed o godz. 17.30: Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP.

Proponujemy udać się razem z nami do Gorzędzieja pieszo, np. z kijkamiw ramach „mini pielgrzymki” – zbiórka na placu przy kościele o godz. 16.00. Bardzo zachęcam i zapraszam do wzięcia udziału.